Nasi trenerzy

Kontrola wagi, rozbudowa mięśni, zwiększenie wydolności, poprawienie koordynacji, fizjoterapia, trening prozdrowotny, czy po prostu rekreacja – każdy z nas ma inny cel. Niezależnie jednak od niego, każdy z nas powinien otrzymać opiekę trenera pasującą do naszego typu osobowości.


Przemysław Górynowicz

Złoty medalista WBBF 2015

Trener personalny / Instruktor / Dietetyk


Przemek nie pozwoli, by nadmiar kalorii gromadził się w Twoim organizmie przekształcając się na zbędne kilogramy.


Przygoda z trenerem Przemkiem w OneWay Health Club zacznie się od omówienia Twoich potrzeb, określenia celu, zaproponowania wstępnych porad dietetycznych oraz ułożenia planu ćwiczeń. Następnie wykonasz swój pierwszy trening , z dostosowanym poziomem obciążenia, oraz dynamiką ruchów.


W czasie pierwszej wizyty i wszystkich kolejnych otrzymasz najlepszą opiekę trenerską, Ty musisz jedynie wziąć ze sobą strój sportowy i odrobinę motywacji do pracy!


Korzystając z treningów Przemka z pewnością nie będziesz się nudzić. Układane przez niego plany ćwiczeń są dokładnie przemyślane i dostosowane do określonego wcześniej celu.


Nieocenioną pomocą w osiągnięciu Twojego celu będzie również jego szeroka wiedza z zakresu żywienia i zdrowego stylu życia.


Warto podkreślić, że Przemek nie jest tylko trenerem, jest też czynnym, uhonorowanym złotym medalem zawodnikiem federacji WBBF (World Championship Fitness & Bodybuilding)


Nasi klubowicze cenią pracę z Przemkiem za jego koleżeńskie podejście połączone ze skuteczną motywacją, która przekłada się u nich na osiąganie planowanych wyników w relatywnie krótkim czasie.Robert Skrzypczak

Certyfikowany trener PZKFITS oraz PZLA

Trener personalny / Instruktor


Robert skorzysta ze swojego kilkunastoletniego doświadczenie aby Twój wymarzony cel nabrał realnych kształtów.


Jako były zawodnik lekkoatletyki Robert zawsze stawia na zdrowy, naturalny i bezpieczny trening gwarantujący rozwój ciała, które tak naprawdę jest jedynym domem dla Twojej duszy.


Na spotkanie z trenerem Robertem musisz przynieść ze sobą jedynie dobre chęci, odrobinę motywacji i strój sportowy. Wszystko inne Robert zaplanuje i rozpisze dla Ciebie w szczegółach - parametry, tempo, częstotliwość. Przy Robercie Twoim zadaniem będzie wyłącznie ćwiczenie.


Co więcej, Robert otoczy Cię opieką kontrolując czy poprawnie wykonujesz ćwiczenia, aby uchronić Ciebie od ryzyka poniesienia kontuzji lub straty czasu na nieefektywnym treningu.


Zapewniamy Cię, że podczas ćwiczeń nie będziesz się nudzić :) Robert jest znany z tego, że proponuje zdecydowanie ciekawsze ćwiczenia od tych do których przyzwyczaili nas tradycyjni trenerzy.


W opinii naszych klubowiczów trener Robert gwarantuje skuteczną motywację przy dobrej zabawie w dążeniu do osiągnięcia Twojego celu.

POWRÓT